Sistem Sera
Sistemin Verdiği Güç
  Sistem Sera, Seyyar Değil Sağlam Yapar.  
 
| | | | |


Bize gelin sera yönetim sistemleri, sera hibe projeleri, uzun vadeli sera kredileri ve sera yapım çalışmaları konusundaki esikliklerinizi birlikte tamamlayalım.

 
Foto Galeri
 
Foto Galeri
 

Sistem Sera | Sera Kurulumu Hakkında Bilgi


Gotik Sera İmalatımız

İleri teknoloji ve yüksek kalitenin mühendislik yaklaşımla yoğrulması sonucu sebze seralarında yüksek hacimli son teknoloji 9.2 ve 9.6 metre açıklıkları kapatabidiğimiz gotik sera imalatlarımızın yüksek hızlı kurulum görsel zerafet avantajları vardır.

Tüm gotik seralarımız galvenize çelik ve aliminyum profilden imal edilmektedir. Sera oluk altı yüksekliklerimiz 4 - 4,5 metredir. Tüm sera çapraz rüzgar gergileriyle statik olarak kilitlenmiştir. Bu sayede en yüksek rüzgar ve kar yüklerine mukavim hale gelmiştir. Pencereler yüksek yalıtım amaçlı üst üste binen havalandırma penceresi profilleri ve kağuçuk contalı sistem ile maksimun verimlilik sağlar.

Oluklarımızdaki yapı şekli en sağlam şekilde montoja olanak sağlar. Terleme suları tahliye kanallarıyla ayrı olarak dışarıya atılır. Sera içerisine direnaj ve terleme suyunun girmesi engellenir.

Taşıyıcı kolon direklerin özel yapısı, rüzgar gergileri ve özel oluk dizaynımız sayesinde 25 kg/m2 kar yükü, 35 kg/m2 bitki ve aksesuar yükü ile 120km/saat rüzgar yüküne dayanıklıdır.

Klips yataklı profillerimiz naylon yırtılmaları ve şişmelere karşı sistemi korur.

Tüm pencere profillerimiz tül kullanımına uygundur.

     
     
 

Kaynaklı Sera İmalatlarımız

Sistem seranın uygulamakta olduğu 3.5 metre oluk altı yüksekliğinde tünel tipi seraların düşük maliyetli ve sağlam olmalarının sırrı çelik konsrüksiyon yapısında saklıdır.

Tüm parçaları galvanizli malzemeden imal edilen seranın iskeleti korozyona dayanıklı ve çok uzun ömürlüdür.

Aks aralıklarının altı metre olması sayesinde mükemmel kafes sistemi oluşturarak düşey ve yatay yük binmelerine karşı sera bir blok olarak yüke karşı koyar bu sayede sera ; naylon örtüsü değiştirilerek  nesiller boyunca tamir gerekmeksizin kullanılabilir .

Serada altı metre ara ile bulunan 2'' lik taşıyıcı sera ayalarına ; kompozit takviyeli  direkler  ve   rüzgar gergileri eklenmesiyle  seralarımız en zorlu doğa koşullarında bile  sağlamlığını korur.

Özellikle çok rüzgar alan bölgelerde uygulamakta oldumuz  adını italyan spor araba üreticisi  ferrari' den alan ferrari modeli seralarımız  aerodinamik yapısı sayesinde  fırtına  hatta hortumlara bile karşı koyar.

Seralarımızda kullanılan havalandırma sistemi yukarıda olmasıyla sera içerisine zararlı haşere ve bakteri girmesini engeller. otomatik açılan üst havalandırma pencereleri sera içinde hava sirkilasyonunu sağlar.

 
All Rights Reserved © 2010 | Design By Birdenbire.